WYBIERZ DATĘ WYLOTU DO LONDYNU
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Młodzież (od 12 - 16 lat)
Dzieci (do 12 lat)
Niemowlęta (do 2 lat)


Znajdź oferty
PARTNERZY SERWISU
Wylot z:
Szczecin, Polska
Lotnisko wylotu:
Szczecin Goleniów
Kierunek podróży:
Londyn, Wielka Brytania
Lotnisko przylotu:
Londyn-Stansted
Data podróży:
od 2015-09-03 do 2016-03-29
Linie lotnicze:
Ryanair
CENA:
od 79.00 PLN
Szczecin - Londyn

Szukasz taniego biletu ze Szczecina do Londynu ? Rezerwacja biletów lotniczych online oraz telefoniczna. Tanie bilety ze Szczecin do Londynu. Tanie loty z Londynu do Szczecina. Informacje dla pasażera.

Port Lotniczy Szczecin im. NSZZ Solidarność położony jest 5 km od miejscowości. Goleniowo i 33km na północny- wschód od centrum Szczecina. Początkowo pełniło funkcje lotniska wojskowego , w latach 60-tych przekształcone zostało w port cywilny. Lotnisko jest ciągle modernizowane.

Loty z portu w Szczecinie do Londynu Stansted polecają irlandzkie tanie linie Ryanair. W sezonie letnim 2015 bezpośrednie połączenia odbywają się siedem razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty oraz niedziele. Wyloty ze Szczecina o godz 17:00, lądowanie w Londynie o 17:55, loty powrotne relacji Londyn - Szczecin także 7 razy w tygodniu o godz 13:40-16:35. Tanie loty ze Szczecina do Londynu. Kup bilet lotniczy ze Szczecina do Londynu online bądź skonsultuj się pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z innych lotnisk do Londynu