WYBIERZ DATĘ WYLOTU DO LONDYNU
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Młodzież (od 12 - 16 lat)
Dzieci (do 12 lat)
Niemowlęta (do 2 lat)


Znajdź oferty
PARTNERZY SERWISU
Wylot z:
Kraków, Polska
Lotnisko wylotu:
Kraków Balice
Kierunek podróży:
Londyn, Wielka Brytania
Lotnisko przylotu:
Londyn-Gatwick, Londyn-Stansted
Data podróży:
od 2014-10-02 do 2015-03-25
Linie lotnicze:
Wizzaireasyjet
CENA:
od 109.00 PLN
Kraków - Londyn

Szukasz taniego biletu z Krakowa do Londynu ? Rezerwacja biletów lotniczych online oraz telefoniczna. Tanie loty z Krakowa do Londynu. Tani przelot z Londynu do Krakowa. Informacje dla pasażera.

Port Lotniczy im Jana Pawła w Krakowie,to drugie co do wielkości lotnisko w Polsce. Położone jest 11 km od centrum miasta. Lotnisko obsługiwane jest przez wiele linii lotniczych na 30 kierunkach.

Połączenia na linii Kraków - Londyn oferuje codziennie kilku przewoźników. Na londyńskie lotnisko Londyn Stansted (STN) dotrzemy dzięki liniom Ryanair od poniedziałku do niedzieli dwa razy dziennie. Tanie linie EasyJet również proponują bezpośrednie loty na lotnisko Londyn-Gatwick (LGW) oraz Londyn-Southend (SEN). Wyloty z Krakowa do Londyn-Gatwick odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli, natomiast loty na lotnisko Southend startują z krakowskich Balic cztery razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki i niedziele) . Zarezerwuj tani bilet online, bądź skonsultuj się pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z innych lotnisk do Londynu