WYBIERZ DATĘ WYLOTU DO LONDYNU
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Młodzież (od 12 - 16 lat)
Dzieci (do 12 lat)
Niemowlęta (do 2 lat)


Znajdź oferty
PARTNERZY SERWISU
Wylot z:
Kraków, Polska
Lotnisko wylotu:
Kraków Balice
Kierunek podróży:
Londyn, Wielka Brytania
Lotnisko przylotu:
Londyn-Gatwick, Londyn-Stansted
Data podróży:
od 2015-04-08 do 2015-10-25
Linie lotnicze:
Wizzaireasyjet
CENA:
od 96.00 PLN
Kraków - Londyn

Szukasz taniego biletu z Krakowa do Londynu ? Rezerwacja biletów lotniczych online oraz telefoniczna. Tanie loty z Krakowa do Londynu. Tani przelot z Londynu do Krakowa. Informacje dla pasażera.

Port Lotniczy im Jana Pawła w Krakowie,to drugie co do wielkości lotnisko w Polsce. Położone jest 11 km od centrum miasta. Lotnisko obsługiwane jest przez wiele linii lotniczych na 30 kierunkach.

Połączenia na linii Kraków - Londyn oferuje codziennie kilku przewoźników. Na londyńskie lotnisko Londyn Stansted (STN)w sezonie jesienno-zimowym 2014/2015 dotrzemy dzięki liniom Ryanair od poniedziałku do niedzieli dwa razy dziennie. Tanie linie Easyjet również proponują bezpośrednie loty na lotnisko Londyn Gatwick (LGW) oraz Londyn Southend (SEN). Wyloty z Krakowa do Londyn-Gatwick odbywają się pięć razy dziennie (poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki, niedziele), natomiast loty na lotnisko Southend w sezonie jesienno-zimowym 2014/2015 są zawieszone. Zarezerwuj tani bilet online, bądź skonsultuj się pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z innych lotnisk do Londynu